RSS Feed
اخبار
دی
۱۱
پایان طرح پروموشن محصولی
ارسال شده توسط روابط عمومی سیمرغ در ۱۱ دی ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

به نام خدا

بدینوسیله باطلاع می رساند طرح پروموشن محصولی 1+3 در تاریخ 95/10/10 ساعت 23.59 به پایان رسید.


ادامه مطلب »دی
۰۴
دانشگاه رایانه ای تهران به خانواده سیمرغ پیوست
ارسال شده توسط روابط عمومی سیمرغ در ۰۴ دی ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ بعد از ظهر

بِسْم الله الرحمن الرحيم
نظر به همكارى هاى استراتژيك سيمرغ و مرکز توسعه مدیریت سبا (MDRC) به شكرانه پايدارى هم پروازان سيمرغ دانشگاه رايانه اى تهران به نشانی اینترنتی http://www.rayanee.ac.ir/ به خانواده سيمرغ پيوست.
منتظر اطلاعيه بعدى و خبرهاى عالى باشيد.
هيات مديره سيمرغ


ادامه مطلب »آذر
۱۷
اطلاعیه شماره 128 : قدم هشتم
ارسال شده توسط روابط عمومی سیمرغ در ۱۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ بعد از ظهر

به نام خدا

قدم هشتم: در راستای رسالت همیشگی شرکت سیمرغ که همانا حمایت همه جانبه تیم فروش وفادار خود می باشد و با هدف گسترش و توسعه هر چه بیشتر فرهنگ فروش شخصی، مفتخریم به اطلاع برسانیم که به مدت محدود بالغ بر 80% کالاهای سیمرغ به صورت 3 + 1 عرضه می گردد.

تمامی کالاهای سیمرغ بجز سبد سلامت و زیبایی و صنایع دستی شامل این طرح می باشند.

امید است اجرای این طرح و دیگر طرح های توسعه سیمرغ به افزایش سطح کمی و کیفی درآمد خانواده محترم سیمرغ کمک نموده و پرچم نتورک پاک توسط این عزیزان در سرتاسر ایران اسلامی به اهتزاز درآید.


ادامه مطلب »آبان
۲۶
اطلاعیه شماره ١٢٧: فروشگاه تحویل گروهی راه‌اندازی شد
ارسال شده توسط روابط عمومی سیمرغ در ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴ قبل از ظهر

قدم هفتم: بدینوسیله به اطلاع بازاریابان عزیز سیمرغ می‌رسانیم که با هدف تسهیل فرایند خرید و تحویل کالا، شرکت اقدام به راه‌اندازی فروشگاه تحویل گروهی کرده است. از اين پس بازاریاب‌ها می‌توانند با خرید از این فروشگاه، محصولات خود را در کمتر از یک هفته از مسئول معین شده توسط لیدر ارشد تیم، در شهرشان تحویل بگیرند.
هزینه استفاده از این سرویس به ازای هر فاکتور ۳ هزار تومان است که این مبلغ به مناسبت افتتاح طرح تحویل گروهی به مدت محدودی دریافت نمی‌شود و تا اطلاع ثانوی این خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.
در حال حاضر طرح تحویل گروهی برای برخی از شهرها راه‌اندازی شده که بازاریابان سراسر کشور می‌توانند با انتخاب نزدیک‌ترین شهر به خود از این سرویس جدید بهره‌مند شوند.


ادامه مطلب »آبان
۲۵
اطلاعیه شماره ۱۲۶: مکان و تاریخ جدید برگزاری همايش به سوی نتورک پاک
ارسال شده توسط روابط عمومی سیمرغ در ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۶ بعد از ظهر

بدین‌وسیله به اطلاع خانوادهء سيمرغ می‌رسانیم که پس از به تعویق افتادن زمان برگزاری همايش "بــه ســوی نــتــورک پــاک" مدیریت سیمرغ تصمیم دارد این همایش را در روزهای پنج‌شنبه و جمعه هفته آینده مقارن با ۴ و ۵ آذر ۱۳۹۵ در هتل كاروانسرای شهر زيبای اصفهان برگزار کند.

اين همايش فرصتی خواهد بود تا هم مديران سيمرغ از نزديک، با بازاريابان در ارتباط قرار بگیرند و صحبت‌ها و دغدغه‌های آن‌ها را بشنوند و هم بازاريابان، از برنامه‌های آينده‌ء سيمرغ مطلع گردند.

بديهی است كه بليط حضور در اين همايش، برای كليهء مدعوين رايگان خواهد بود.
اميدواريم اين همايش نقطهء عطفی گردد در روند ايجاد آينده‌ای بهتر و خانواده‌ای يک‌دل‌تر و قدرتمندتر.


ادامه مطلب »آبان
۲۴
اطلاعیه شماره ۱۲۵: رعایت رفتار حرفه‌ای بازاریابی شبکه‌ای
ارسال شده توسط روابط عمومی سیمرغ در ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ بعد از ظهر

مطابق اعلام کمیتهء محترم نظارت و بر طبق قوانین موجود،‌ بازاریابان سیمرغ از ارسال یا انتشار هرگونه خبر، مطلب، عکس، اظهار نظر و یا تحلیل سایت‌های دولتی از جمله سایت شورای محترم نگهبان جداً پرهیز نمایند.
بدیهی است که این‌گونه رفتار، در کوتاه مدت و بلند مدت، صرفاً به ضرر صنعت بازاریابی شبکه‌ای و بازاریابان عزیز سیمرغ خواهد بود.


ادامه مطلب »